Про Фірму

Biletskyi & Partners Law Firm

надає послуги корпоративним та приватним клієнтам. Фірма заснована у 2018 році у місті Дніпро, колективом досвідчених юристів та адвокатів з метою надання широкого спектра юридичних послуг високого рівня.

Детальніше

Чому обирають нас

01
Професіоналізм

Команда – найцінніший ресурс нашої фірми. В наших рядах є досвідчені адвокати та талановиті інхауз-юристи з досвідом виконання багатопрофільних завдань для бізнесу.

02
Гарантія якості

Про що ми піклуємося найбільше – так це про якість наших послуг. Якщо Ви будете незадоволенні нашою роботою – ми повернемо Вам гроші. Але такого в нас не було.

03
Зрозумілість

Ми добре розуміємо, що наші клієнти не є фахівцями з юриспруденції, саме тому ми спілкуємося з Вами зрозумілою мовою, уникаючи складних юридичних термінів.

04
Сучасність

Як і весь світ, наша фірма не стоїть осторонь технологічного прогресу. Ми не тільки вивчаємо, як технології працюють з точки зору юриспруденції але і впроваджуємо їх у своїй роботі.

05
Гнучкість

Навіть у надскладній ситуації наша команда вирішить Вашу проблему відповідно Вашим можливостям.

06
Конфіденційність

Наша фірма дотримується політики конфіденційності та правил адвокатської етики, саме тому Ви можете нам довірити будь-які подробиці Вашої бізнес-активності та особистого життя. Це навіть не обговорюється.

Наші Послуги

"Практики"

Наші клієнти

Сдобное Печенье «Днипро»
Алеф Виналь
Bayadera Group
ENTER WAY CAPITAL

новини та публікації